Apie mus

Sveika ir pilnavertė mityba, pakankamai judrus gyvenimo būdas, tinkamas poilsio režimas ir nervinės sistemos balansas – būtinos sąlygos stipriam imunitetui bei kitų organizmo funkcijų užtikrinimui. Tačiau dėl itin spartaus šiuolaikinio gyvenimo tempo, nuolatinės įtampos ir streso mūsų organizmas tampa labiau pažeidžiamu. Norint išlikti sveikais ir jaunatviškais bei užkirsti kelią ligoms, turime užtikrinti balansą visose gyvenimo srityse – rinktis aukštos maistinės vertės produktus, laikytis tinkamo judėjimo ir poilsio režimo, nepamirštant minčių higienos.

Tikime, kad didžiausias mūsų visų turtas – sveikata, o pagrindinis laimės ir sėkmės garantas – gera savijauta. Būtent todėl, norėdami pasidalinti savo vertingais atradimais, įkūrėme Biovitup, nuo mūsų šeimos – kiekvieno jūsų šeimai. Mūsų tikslas – pasidalinti savo atradimais, taip prisidedant prie jūsų geros savijautos puoselėjimo ir imuniteto stiprinimo, bei pakviesti jus drauge žingsniuoti sveikatingumo keliu.

KOKYBĖ

Visi mūsų produktai yra gaminami, pakuojami ir išbandomi Švedijoje, Islandijoje pagal gerąją gamybos praktiką (GGP/GMP). Tai užtikrina aukštą kokybę ir garantuoja, kad jie gaminami bei reguliariai testuojami, vadovaujantis ES kokybės standartais.

Būkite sveiki ir laimingi!

Su šilčiausiais linkėjimais,
Biovitup šeima

Saugus atsiskaitymas

Geros kainos ir kokybės santykis

Greitas pristatymas