Biovitup

Apie mus

Sveika ir pilnavertė mityba, pakankamai judrus gyvenimo būdas, tinkamas poilsio režimas ir nervinės sistemos balansas – būtinos sąlygos stipriam imunitetui bei kitų organizmo funkcijų užtikrinimui. Tačiau dėl itin spartaus šiuolaikinio gyvenimo tempo, nuolatinės įtampos ir streso mūsų organizmas tampa labiau pažeidžiamu.

Norint išlikti sveikais ir jaunatviškais bei užkirsti kelią ligoms, turime užtikrinti balansą visose gyvenimo srityse – rinktis aukštos maistinės vertės produktus, laikytis tinkamo judėjimo ir poilsio režimo, nepamirštant minčių higienos. Nemenka dalimi prie mūsų geros savijautos gali prisidėti ir tinkami maisto papildai, kolagenas ir vitaminai praturtinantys organizmą būtiniausiomis medžiagomis.

Mūsų vizija

Mūsų tikslas – pasidalinti savo atradimais, taip prisidedant prie jūsų geros savijautos puoselėjimo ir imuniteto stiprinimo, bei pakviesti jus drauge žingsniuoti sveikatingumo keliu.

Kokybė

Visi mūsų produktai yra gaminami, pakuojami ir išbandomi Švedijoje, Islandijoje pagal gerąją gamybos praktiką (GGP/GMP). Tai užtikrina aukštą kokybę ir garantuoja, kad jie gaminami bei reguliariai testuojami, vadovaujantis ES kokybės standartais.

Būkite sveiki ir laimingi!

Su šilčiausiais linkėjimais,

Biovitup šeima

Kodėl verta rinktis mus

Open this in UX Builder to add and edit content

#biovitup

Sekite mus Instagram @biovitup